Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт (претензію).

Ми не гарантуємо вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.

Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність усіх одиниць товару при отриманні замовлення.

Доставка

Адресна доставка по Одесі

Адресна доставка по Одесі нашим кур'єром

По Одесі доставка товару виконується до входу в будівлю, з понеділка по п'ятницю в період з 15:00 до 18:00. Доставка здійснюється протягом 1-2 робочих днів з моменту надходження замовлення.

Вартість доставки 100 грн., для замовлень більше 30000 грн. - БЕЗКОШТОВНО

Не рекомендується проводити тестове включення електроприладів одразу після доставки. Зачекайте кілька годин, щоб не пошкодити техніку.

Перевірка комплектації та наявності зовнішніх дефектів у виробі проводиться покупцем у присутності представника кур'єрської служби.

Служба доставки не проводить підключення, інструктаж, установку або настройку техніки, що доставляється. Всі питання, пов'язані з додатковими послугами з підготовки товару до роботи та запуском тієї чи іншої техніки обговорюються з менеджером магазину.

 

Нова Пошта

До відділення або поштомату «Нова пошта» по Україні

За допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар у будь-якому відділенні «Нова Пошта», зазначеному на сторінці оформлення замовлення. Після прибуття замовлення у відділення вам буде надіслане SMS-повідомлення від «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної по прибутті замовлення у відділення.

У відділення чи поштомат «Нова Пошта» по Україні – доставка БЕЗКОШТОВНО при замовленні від 30000 грн. Якщо сума замовлення менша за 30000 грн. вартість доставки розраховується по тарифам перевізника (від 70 грн.)

Термін доставки 1-4 робочих дні. Термін безкоштовного зберігання замовлення у відділенні - 7 робочих дні. Якщо протягом даного терміну ви не отримаєте замовлення, товар буде повернений продавцю.

При доставці до відділення Нова Пошта оплата товару готівкою можлива тільки, якщо сума замовлення не перевищує 149 999 грн.

Зверніть увагу! Послуга післяплати оплачується покупцем окремо від доставки (20 грн + 2% від вартості товару).
Нова Пошта

Адресна доставка до дверей по Україні кур’єром «Нова Пошта»

За допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар у будь-якому населенному пункті, де є відділення «Нова пошта».

Вартість доставки за тарифами перевізника.

Послуга післяплати оплачується покупцем окремо від доставки.

Термін доставки 1-5 робочих днів. Термін безкоштовного зберігання у відділенні - 7 робочих днів. Якщо протягом цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар буде повернуто продавцю.

При адресній доставці оплата товару готівкою можлива тільки, якщо сума замовлення не перевищує 49 999 грн. Якщо сума замовлення вище 49 999 грн, доставка можлива тільки на відділення перевізника. Всі інші форми оплати можливі при доставці перевізником Нова Пошта.

Послуга підйому товару на поверх (в тому числі на перший поверх) здійснюється у разі, якщо вага товару, що доставляється, разом з упаковкою не перевищує 100 кг. Підйом на поверх товару (в тому числі на перший поверх), фактична вага якого разом з упаковкою перевищує 100 кг., не здійснюється!

Способи оплати

Адресна доставка по Одесі

Онлайн-оплата на сайті банківською карткою Visa або Mastercard

Оплата на сайті банківською карткою Visa/Mastercard. Оплата можлива тільки банківськими картками, випущеними на території України.

Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» вам потрібно вибрати «Онлайн-оплата банківською карткою». Після цього ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де необхідно буде підтвердити оплату.

Отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

Нова Пошта

Оплата на картку "ПриватБанк" за реквізитами

Картка-ключ до рахунку: 4246 0010 0419 0728

Найменування отримувача: ФОП Качан Іван Анатолійович
Код отримувача: 2447514776
Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: UA653052990000026004034915018
Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Призначення платежу - оплата за товар. 

Нова Пошта

Безготівковий розрахунок (без ПДВ)

Оплата на розрахунковий рахунок організації фізичною або юридичною особою.

За замовленням клієнта, співробітник інтернет-магазину оформляє рахунок-фактуру і відправляє її покупцеві за допомогою електронної пошти. Оплата за безготівковим рахунком проводиться з розрахункового рахунку Вашої компанії або через касу відділення будь-якого банку. На підставі рахунку-фактури покупець здійснює оплату за реквізитами, вказаними в рахунку-фактурі через банківську установу протягом 3-х робочих днів з дати виставлення рахунку.

При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після отримання коштів на наш рахунок.

Після надходження грошей на рахунок інтернет-магазину, з покупцем зв'язується співробітник інтернет-магазину і погоджує зручний час і спосіб доставки. 

Зверніть увагу! Для отримання товару, що був оплачений за рахунком-фактурою, необхідно надати наступні документи:

  • для фізичних осіб - паспорт або водійське посвідчення.
  • для юридичних осіб - доручення, що виписане на отримувача, та паспорт отримувача. Отримати товар може тільки особа, на яку виписане доручення.
Нова Пошта

Готівкою при отриманні (післяплата)

Оплата готівкою після перевірки замовлення у відділенні або за адресою доставки. Покупець передає гроші співробітнику служби доставки та отримує замовлений товар. Додадково олачується послуга післясплати за тарифами поштового перевізника.

У разі доставки Новою Поштою, вартість доставки + 20 грн + 2% від вартості товару (комісія Нової пошти за післяплату).